» Poradna » Mobily

Apple ID registrace

Dobrý den, po koupi Ihone 5 jsem zjistil při registraci Apple ID potřebujete kreditní kartu, jelikož mi 17 let kreditní kartu nevlastním. A tak se obracím na vás jestli existuje nějakej způsob který mě pomůže zaregistrovat se a pozdeji i stahovat a instalovat free aplikace. Děkuji za ochotu

Odpovědi na otázku

no samozřejmě to jde, zajímalo by mě, kde si přišel na to, že potřebuješ kartu.

a rovněž by mě zajímalo kdo dal dislajk pokud autor tak nechápu proč já se zeptal kde na to přišel ale pokud se mu něco zobrazuje rád pomůžu

Při registraci, kde si máš mimo jiné vybrat i typ karty(Visa, Mastercard,...) je i možnost None. A potom se můžeš regnout.

Myslím že když jsem se ještě na apple id registroval já bylo tam napsané, že to není poviné ale myslím že teď to tak je navíc teď je appstore v češtině takže nevím co je problém

Pri registraci Apple ID kartu nepotrebujes.

Kartu nepotřebuješ...Pokud máš nejnovější iOS a vytváříš si appleID v úvodním průvodci, tak to po tobě kartu chtít nebude.Pokud máš nějaký problém a chce jí to u tebe při registraci, tak jdi do app storu, najdi si nějakou FREE aplikaci a dej získat.Pokud na telefonu nejsi tedy ještě přihlášenej, tak ti vyběhne registrace a v tomto případě tam u karty bude nabídka NONE a aplikace se ti stáhne..