» Poradna » Mobily

Apple ID - zničený mobil

Dobrý večer, přítelkyni se zničil mobil Apple, koupila si nový a zadala email + heslo do Apple ID napsalo ji to, že ji poslali kod na zničené zařízení (dvoufázové ověření). Je nějaký způsob jak zjistit daný kod? Mobil je úplně kaput. Děkuji za odpovědi. Přeji hezký zbytek dne.

Odpovědi na otázku

Mela by tam byt moznost zaslat ten kod pres SMS.

To si doufám děláš srandu, že :DMusíš mít recovery key.

Nene, nedelam. Myslel jsem, ze Apple ID je provazane i s tel. cislem, jako treba ucet u Googlu.

Tak to je kazdopadne novinka, nastesti ten recovery key mam, pro strycka prihodu.

https://support.apple.com/en-us/HT204152Při dvoufázovém ověření je potřeba:- pamatovat si heslo- duvěryhodné zařízení si střežit - fyzicky = nerozbít- mít uložené recovery klíčeStačí jít na apple id stránku, zadat apple id a heslo, zvolit nemám přístup k důvěryhodnému zařízení a zadat recovery kód a pak odstranit staré zařízení...Bez recovery kódu nebo funkčního důvěryhodného zařízení smolík. Ale důvěryhdné zařízení není jen ten telefon, mě ty kódy přijdou najedou na mobil, ipad i macbook

Apple ID stranka chce taktéž kod, který byl zaslan do predchoziho zniceneho zarizeni. Takze asi fakt smolik

A mas ten recovery kod?

Pane Kocmane, ted jsem se zkousel cvicne prihlasit mym Apple ID na https://appleid.apple.com, zadal jsem spravne heslo, vyskocilo na me okno povolit/nepovolit prihlaseni (dal jsem nepovolit = to je ten rozbity telefon) a pote jsem kliknul na kod neprisel a pote dalsi moznosti:

1) zaslat kod jeste jednou
2) zaslat kod na sms
3) dalsi moznosti (podpora)

Tudiz kod nemusim mit pouze z toho v tomto pripade rozbiteho zarizeni, mohu ho ziskat i pres sms

Úplně se v Applu nevyznám, ale oni snad nemají podporu?