» Poradna » Ostatní

Apple Home Kit

Dobrý den mám dotaz ohledně Apple Home Kit.Rád bych si doma zařídil HomeKit a proto sháním nějakou krabičku, která by byla možná připojit dráty do vypínače nebo přímo do světla. (Něco jako toto, ale s podporou HomeKit: goo.gl/DSFsu). Prostě vytvořit bezdrátově spustitelné světlo pomocí Siri asistentky. Nemohu najít žádné podobné zařízení. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Ten odkaz nefunguje. Pet vterin googleni vyplivlo toto: goo.gl/bzuyEj Ale je otazka, jestli to je schvaleny na 230 V.

Právě, že toto nefunguje v EU.