» Poradna » Ostatní

Apple Developer a Google poplatky

Ahoj, mám pár otázek k poplatkům za umístění aplikací Apple a Google do appstorů. Všechny otázky mě zajímají i u Googlu, jen Android neznám, proto je pokládám na Apple.Chceme vydat aplikaci pro iOS a Android s měsíčním/ročním předplatným (já osobně nejsem vývojář).1. Samotná aplikace bude ke stažení zdarma. Budu za stažení aplikací Applu něco platit, kromě ročního membershipu?2. Když má aplikace předplatné, není proti podmínkám Applu/Googlu řešit předplatné mimo platby v rámci aplikace, ze kterých dostane Apple 30%?Zajímají mě možnosti, kdy bych to řešil pouze mimo aplikaci (na webu), nebo zároveň v aplikaci a na webu.Chci totiž nabídnout možnost předplatného v kryptoměnách.Děkuji

Odpovědi na otázku

Vše ohledně itunes app store najdeš tady: https://itunespartner.apple.com/en/apps/guides