Apple AirPods také na hraní pc games?

Ahoj :) mám dotaz.jelikož mám doma rodinu Apple na jednu černou ovci xD herního pc K NĚMU MÁM (HyperX Cloud MIX Wired Gaming Headset + Bluetooth).Chci si koupit Apple AirPods 2 jako pracovní nástroj + příležitostně si zahrát.Nikdy jsem je neměl a nikdy jsem s nimi nehrál tak se chci zeptatjestli má někdo zkušenost?- prostorový zvuk- odezvaTřeba u hry CSGO, nebo nově APEX?Jak jsou na tom kroky a další věci?Děkuji za názory.(A proč nepoužívám HyperX Cloud MIX Wired Gaming Headset + Bluetooth ?mám doma děti a manželku ... xD)

Odpovědi na otázku

Ono to půjde použít, asi nejsi žádný profík, tak asi proč ne...Ale na hraní her, zvláště u takových her jsou samozřejmě Cloudy lepší.Osobně na hraní ti to nedoporučím, zkoušel jsem hrávat s peckama, ale i se špuntama, není to sice nejhorší, dá se to, ale po tom, co máš daleko lepší sluchátka, tak mi to příjde jako pitomost.

BT sluchátka jsou kvůli odezvě na hraní naprd. Pokud se vše povede, při hře se zvolí rychlejší kodek, ale oproti kabelovému propojení je to pořád nebe a dudy.Používám na hraní BT sluchátka, je to neskutečně pohodlné, hlavně je nosím na krku skoro pořád. Jenže hraju strategie, simulátory, žádné akční hry jako CSGO, kde dneska hráči řeší, že 144Hz monitor nestačí a potřebují víc.

Neřešil bych ani to, že jsou to BT sluchátka... ale spíš to, že to jsou pecky.V Csku, Apexu, atd potřebuješ slyšet krásně zvuk, potřebuješ mít citlivé sluchátka, nesmí tě rušit okolí,... Hodně lidí hraje s bezdrátovými, i jako profesionální hráči - je to přeci jen daleko pohodlnější, nikde kabel, můžeš jít poměrně daleko od pc,...

Jo, pohodlné to právě je. Když se povede správně zvolit ten kodek.U Simple Planes se mi třeba dělo, že jsem naboural do skály, a po dvou vteřinách se ozvala rána ve sluchátcích. Nevím, jak ta volba kodeku probíhá, u videa tenhle problém nebyl, asi nad tím může být lepší kontrola. Ale u her, kde jde o zvuk, bych na to nespoléhal.A jinak i to, že mám sluchátka připojená k počítači i telefonu, takže když někdo volá, jen zmáčku tlačítko, je super.

S tím mobilem je to fajn :D Já jsem měl k pc bezdrátová sluchátka, myslím že od Logitechu (která jsou celkem drahá, ale se slevou je to fajn), a ty byly hodně dobré. Jednak jsem je mohl kabelem připojit k pc (pokud by mi došla baterka třeba), tak i bezdrátově (ne přes BT, ale rádiovou frekvenci) - s dobrým dosahem.Navíc co se tak dívám, tak bezdrátové "herní" sluchátka se už s BT moc nedělají, spíš se používá rádiová frekvence. Každopádně to už je zcela mimo téma tazatele. Pokud chce bezdrátové, tak ať se vyprdne na pecky a špunty a volí klasické náhlavní, nebo ať hraje s těma HyperX, které jsou dost dobré.