» Poradna » Mobily

Apple: airpods problém

Dobrý den mám airpodi nějakou dobu a začínám si všímat že pokaždé když je používám se mi vybije jedno sluchátko rychleji než to druhé, přesněji to pravé sluchátko mi vždy zbyde ještě 20% baterky a levé sluchátko je úplně vybite nevím co s tim mám dělat. Pomůžete mi někdo? Předem děkuji za odpověď. + dodávám že restart sluchátek sem zkoušel a nefungovalo to.

Odpovědi na otázku

Tak tam bude asi problem v kapacite baterie.Takze najskor nie. Jedine servis (ak sa daju servisovat) alebo reklamacia ak to mate v zaruke.

Dobře děkuji za odpověď.

vybíjej to jen na 30 % ... To je problém to strčit X hodinách v uchu na chvíli do krabičky ? Já tedy nemám Airpody, ale jinou značku, ještě se mi snad nestalo abych za 2 roky používání stihl vybít některý ze sluchátek než ho zase vrátím do krabky...

"vybíjej to jen na 30 %" a to jako proc by mel ?

Ideálne keby to nevybíjal vôbec a nechal na poličke. A ešte zabalané.

Protože vybíjet cokoliv do zmrtvení akorád snižuje životnost akumulátorů.