» Poradna » Mobily

Apple Airpods 2019

Dobrý den, koupil jsem si od kamaráda zánovní apple airpods 2019, mám dotaz k nabíjení, nikde jsem ho bohužel nenašel, tak se chci zeptat zde. Když mají sluchátka například 100% a dobíjecí stanice 50% tak se při zapojení do nabíječky nedobíjí, pouze až když má 0%, je to normální ? Nikdy jsem se s těmito sluchátka nesetkal, uživatel applu jsem pár měsíců a proto nemám zkušenosti s jejich zařízení, děkuji za smysluplné odpovědi.

Odpovědi na otázku

No, je to divne chovani.Me to funguje takhle, a tak mi prijde, ze je to spravne.1. Pokud vlozim sluchatka do pouzdra, hned se zacnou nabijet, nezavisle na tom, zda je pouzdro pripojene k elektrice nebo ne.2. Kdyz pouzdro pripojim do elektriky, zacne se nabijet nezavisle na tom, zda v nem jsou sluchatka nebo ne a nezavisle na stavajici kapacite baterie pouzdra.Tedy pouzdro by se melo po pripojeni nabijet, i kdyby melo kapacitu treba 90 %.A jsi si jisty, ze se opravdu nenabiji? Co ti ukazuje iPhone nebo iPad, kdyz pri nabijeni otevres pouzdro pobliz zarizeni? Ukazuje to symbol blesku nebo ne?