» Poradna » Mobily

Apple 5s, obnova tel. včetně ID, odstranění učtu

Zdravím, po vyměně zaklani desky mi servisak nastavil novy učet u applu aby mi ukazal že vše jede jak má, ale učet i s heslem jsem stratil.. mužu nějak toten problem vyřešit abych si ho nastavil od začatku znovu? nezna někdo tenhle program ktery je zadarmo něbo nějaky jiny zbusob? http://www.apowersoft.cz/smazat-apple-id-z-iphonu....

Odpovědi na otázku

Ten návod nefunguje? Jestli chceš nastavit telefon tak jako by byl nový, muíš v preferencích - obecné - obnovení - dát smazat data a nastaveni.