» Poradna » TV, audio a video

Appka T-mobile TV GO na chytré LG TV s WebOS

Ahoj všem,máme novou TV LG 50UN81 s WebOS, internet máme od t-mobile. Nemůžu ani za nic najít tuto aplikaci, abych se mohl dívat na live kanály. Když jsem pátral, zjistil jsem, že ti chuligání mají vynalezenou appku jen pro Android a Tizen (ale prý pro webos měla být už v roce 2020 vynalezená). Řešením je zapůjčení setopboxu - ale na to jim se*u chuligánům. LG je nejprodávanější značka. Volal jsem na technickou podporu a tam technik volal technikovi a říkal, že se appka už testuje - což může trvat aj rok.Má někdo LG a kouká na live programy (nova, čt1, ...)? Jde to nějak obejít? Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Pokud víš, že budeš něco používat, tak jsi to měl před koupí TV ověřit, zda to umí. Takto můžeš jen čekat a doufat. A nebo TV vrať a kup si nějakou, pro kterou TM aplikaci má.

Seznam podporovaných TV máš tady:https://www.t-mobile.cz/dcpublic/Prehled-kombinov...

ani ve snu by me nenapadlo, ze bych tohle mel v teto dobe kontrolovat, nejaky seznam podporovanych tv. Fakt bych v tomhle necekal problem. A stal se. Tak patram, jak to bezbolestne zprovoznit. Ted jsem volal s podporou a pani rikala, ze to zprovoznila nedavno, ale uz si nepamatuje jak. Ze cosi stahla a jelo to....

Hm byla to opravdu podpora ? :) Nebyla to nahodou JPP ?JPP = jedna pani povidalaJo hold dnes milion amaterskych vyrobcu a standartu. Cim vetsi nabidka == tim vice problemu, TV hold neni prcguma .

Mozna mas pravdu. Zly su jak cert.

K LG je zatím pro T-Moble TV nejlepší si koupit https://www.alza.cz/google-chromecast-google-... Mám přes to nainstalovanou T-Mobile TV GO aplikaci a chodí to rychle a bez problémů, mohu jen doporučit, než bude aplikace přímo pro LG TV.