» Poradna » Programy

Appka pro plánování dovolené

Ahoj,marně hledám nějakou appku na Android, kde bych měl nějaký jen velmi jednoduchý, ideálně roční kalendář, kde bych zadal počet dní dovolené co ten rok mám a pak si mohl snadno označit dny kdy si plánuju vzít volno a ono by se mi někde zobrazovalo, kolik mám vyčerpáno/naplánováno/nenaplánováno.... dá se na to samozřejmě asi použít klasický kalendář, ale ten mi nebude počítat ty dny, navíc bych to rád měl nějak zvlášť a třeba nějaký pohled kde bych rovnou viděl barevně odlišené dny volna apod. Neznáte někdo něco takového?

Odpovědi na otázku

Jakýkoliv tabulkový procesor.Jinak nechápu, k čemu bude mít dovolenou v "někde", ostatní události pak v jiném kalendáři a celé to pořizovat a spravovat na 2x

Já ho trochu chápu. Mám v Google calendar vytvořený jeden kalendář jen na dovolenou. Označím-li den jako "dovolená", byl bych rád, kdyby mi nějaká appka spočetla, kolik mi dovolené ještě zbývá, nebo aby to uměl sám Google calendar. Abych třeba na začátku zadal počet dní dovolené s krokem "-1" a při pokusu o vložení prvního dne, na který už nemám nárok, aby mne to upozornilo třeba změnou barvy nebo jinak, třeba textem "už si hodláš vybrat dovču z příštího roku".... Samozřejmě si to mohu vytvořit v Excelu, to je jasné.

Jo ho naopak trochu nechápu. Pokud je zaměstnanec, nárok i čerpání (stejně jako odpracované dny) vidí na výplatní pásce. Jako OSVČ, dovolenou takhle plánovat nepotřebuje.

Tak ze Ti chces mat nějakou appku na Android, kde Ti bude zamesnavatel pravidelne bude aktualizovat Tvoje "kolik mám vyčerpáno/naplánováno/nenaplánováno".Vies kolko penez by to stalo. Okrem toho je to bezny udaj na vyplatnej paske.