» Poradna » Mobily

Appka O2 TV na televizi Samsung

Zdravím,používá někdo appku O2 TV v telce Samsung? U mě je aplikace dost pomalá, a hlavně, minimálně jedenou denně se mi stane že při listování Programovým průvodcem se sekne, a nejde nahoru ani dolů, jen časově do stran nebo potvrdit zrovna zvolenej kanál. Každopádně třeba při srovnání appky od Skylinku je appka strašně pomalá. Jinak Programy jedou normálně, neseká se (naopak narozdíl od Skylinku). Jen že appka samotná je docela otravně zasekaná. Dělá ještě někomu? Je to nedotažený z jejich strany? Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Mám stejný problém..

Tak to bude nedotažený od nich. Já teda osobně něvím, jak dlouho je ta appka venku, protože O2 mám asi týden (přešel jsem ze Skylinku který se začal každej den kolem 19:00 nehorázně sekat), ale asi to mají ještě nevychytaný. Každopádně dík za info a doufejme že udělají brzo nějakej update.

Ahoj,Měl jsem problém s tím, že apka před pár dny přestala fungovat. Volal jsem na O2 a technik nakonec poradil vymyzat mezioamet televizoru i samotné aplikace. Dá se k tomu proklikat přes menu nastavení a pak PODPORA. pomohlo to. Fungujeme.

Jak pak přes tu podporu znovu O2 nainstalovat? V Apps mi to tu aplikaci nenajde. Hledáme už 2 Dny

Jestli máte tv starší než 2016 tak vám to nepude, mám stejný problém.

To není "nedotažený od nich". TV není PC, má slabý HW na kterém složitější aplikace zkrátka nepoběží dobře nikdy...

Bude to HW v televizi, taky ta aplikace je málo optimalizovaná pro slabší HW v televizích.

Tady kompletní priblematikahttps://pcstoura.cz/phpBB3/viewtopic.php

Problematika zrejme vymazána,neni tam. Me se app sekne vzdy kolem 20hod. Někdy zmizí úplně. Jedine co by asi pomohlo nevim je koupit od O2 jejich krabičku. Co myslite pomůže?

https://www.pcstoura.cz/Tady vše O2 a TV Samsung

dnes samsung tv taky pád aplikace.

Zdravím, u mě úplně stejné problémy s apkou o2TV na TV Samsung, naběhne menu a najednou tma, pokud stihnu naklikat, tak běží jen zvuk. Problémy většinou jen v prime time - třeba bohužel liga mistrů .... Ostatní apky většinouo bez problémů - Skylink, Voyo, HBOGo, NetFlix - myslím, že by mohla O2 trochu pohonit své vývojáře...

Přesně tak naběhne a černo.

Mam od 12.8. stejny problem. Vypadalo to, ze probehla nejaka aktualizace a pak uz povetsinou jen tma. Jednou dokonce tma se zvukem.

Ten samý problém. Nová tv přesněji model 2019 Samsung q85r a černá obrazovka od 12.8.20. A dřív to šlo normálně.

Tak pomohlo ve správci zarizeni procistit paměť a aplikace a zase to jede.

Aplikace od O2 v tv Samsung je na nic. Věčně to nefunguje. Za ty prachy co jim platíme nedokážou udělat ani stabilní aplikaci. Jsou to amatéři.

Zdravím, mám i jiný problém mimo "černou obrazovku". Stává se mi, že sleduju nějaký program, pak z něj vyjedu a spustím třeba zprávy na čt24, které se spustí, ale v popisu je jiný název v programu a nemohu v té relaci přetáčet. Vždy pak musím z appky vyjet, ukončit a znovu spustit. Prostě při přepnutí programu to jednou třeba jde, ale pak prostě ne. Nebo se třeba dívám na zprávy v 19:00 na primě a za dvacet minut se mi to samo přepne na zprávy na jedničce (že by připomínka, že si taky platím koncesionářské poplatky? ) Nikdo mi nedokázal poradit na podpoře. Prostě dle mého je ta aplikace na Smsng TV úplně na H...O.

Mám stejný problém. Nahlášeno na O2 mám již od září. Začalo to dělat od aktualizace aplikace na verzi 6.0. Nyní je aktuální verze 6.2.2. a stále neopraveno - nechápu. Před měsícem konečně technik na O2 chatu přiznal, ze se jedna o globální problém a řeší to s vývojářem aplikace. Do té doby si mysleli ze jen prudim a dělám si z nich prdel. Používám 02 TV od loňského října, TV mám model 2018 QE55Q8DNA a do zmíněné aktualizace vše fungovalo dobre. Pak to šlo od 10 k 5. Zmíněné neaktuální info o poradu - v 8 večer to zobrazí pořad co šel v 6 ráno. (Tady pomuze na chvíli preinstalace aplikace ale je to tak na 2h) Nozabrazuji se náhledy poradu v programu, poslední dobou dokonce mizí loga stanic z přehledu programu. Opravdu žalostné za ty prachy.