» Poradna » Ostatní

Appdata

kde najdu ve slozce appdata slozku Scratching?

Odpovědi na otázku

Co, kde?

No mela by tahle slozka byt v appdata, scratching proste udajne

V jakém OS a z jakého softu. Třeba je jinde.

Windows,

Jaký systém, jaká aplikace nebo co...?"Kde najdu ve složce Data složku OldData?" Prostě do ní vlez a h0eldej.

windows hledal sem ale asi je skryta nebo tam neni

Složku otevřeš a hledáš. Pokud ji nenajdeš, tak tam není, nebo je skrytá. Ale to je i celá appdata.

A jak najde skryte slozky?

Změní atribut.

česky prosím nejsem pocitacovy genius

Tak proč hledáš nějakou složku, když nejsi ten génius ?

Ty jsi ale odporník...jak změní atribut složky nebo souboru, který nevidí? Povolit zobrazení systémových a skrytých souborů...

Nevidí, správně, proto to změní v nastavení TC pro všechny skryté a systémové soubory zatrhnutím možnosti zobrazit skryté či systémové soubory a už uvidí. Pokud tam teda vůbec je.

Však píšu "Povolit zobrazení systémových a skrytých souborů...", to jde i v Průzkumníkovi někde. Ale to opravdu není změna atributů souboru nebo složek, fakt ne. Hrušky s jabkama...

Už by je měl navždy viditelné, jinak to nemá na nic vliv. Zase je atributem zamkne.

Pokud to povolí jen v TCMD a ne v Průzkumníkovi, viditelné budou v tom TotalCommanderu, nikoli v Průzkumníkovi. TO NENÍ ŽÁDNÝ ATRIBUT SOUBORU! Je to jen a pouze nastavení filemanageru. Tak nemel nic o atributech...s těmi se nic neděje.

Nikde, protoze tam standardne neni.Mozna, si ji tam nekde vytvori nejaky SW...ale cert vi...

Neni jo? a jak se vytvari?

Co my víme...tak ještě jednou, je to dotaz jako "Kde najdu ve složce HLUPAK složku KLAUN?" Prostě nevíme jaký soft, co to má být. Prostě si tam ten soft třeba vytváří sám, co my víme...

Ještě jsi nenapsal co, nebo kdo by ji vytvářel. Proč má být v appdata ?