» Poradna » Ostatní

APPCRASH - mnclqekc.exe

Dobrý denpo startu počítače mně vyskočí hláška: Program mnclqekc.exe přestal pracovat.Popis problému je následující.Jak jej mohu odstranit? Děkuji za odpověď.Název události problému: APPCRASH Název aplikace: mnclqekc.exe Verze aplikace: 0.0.0.0 Časové razítko aplikace: 526b8bad Název chybného modulu: mnclqekc.exe Verze chybného modulu: 0.0.0.0 Časové razítko chybného modulu: 526b8bad Kód výjimky: c0000005 Posun výjimky: 000483f3 Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0.256.1 ID národního prostředí: 1029 Další informace 1: 0a9e Další informace 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789 Další informace 3: 0a9e Další informace 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Odpovědi na otázku

Otázka: A ty sis ten program mnclqekc.exe instaloval ?? A k čemu prosím tě ??

Vúbec nevím, k čemu patří! Poslední dobou jsem nic neinstaloval!

No tak to je potom jasné ! Nainstaloval ti to Japonec jménem Samose !Máš špatně zabezpečený počítač. Umožňuje totiž cizím subjektům instalovat do něho škodlivé programy, v tomto případě program na těžbu bitcoinů. Tento proces ukonči ve právci ůloh (pokud běží) a soubor vyhledej a smaž. Dále odstraň tento proces ze seznamu aplikací spouštěných po startu systému (msconfig -jinak ti bude vyskakovat ta chybová hláška.) Pc projeď pomocí MBAM. Ale ani tento postup nezaručí, že budeš mít systém čistý. Optimální je obnova ze zálohy.