» Poradna » Mobily

APP pro systém Bada 2.0 - má někdo?

Zdravím!Mám dva telefony Wave - verze 2 a 3. S oběma jsem spokojen co do telefonování, výdrže, fotek i videa,.... Potřeboval jsem ale něco pořešit a Wave3 jsem zresetoval. Přišel jsem tak o aplikace, které se daly kdysi stáhnout z webů samsug či jiných. Po týdnu hledání a dotazech na samsung podporu jsem zjistil, že veškerá podpora BADA byla zrušena, nikoho nezajímá aktuální potřeba starého telefonu a "chytráci" doporučují koupit si za deset litrů nový telefon z plastu a blbým sklem s mizerným foťákem...Má někdo z vás odkaz na aktuální nabídku - archív - aplikací pro tento systém? Zajímala by mne možnost slovníku off-line v AJ, funkční verze Facebook (po restartu ta stará nefunguje a nelze inovovat přes web samsung...), případně další aplikace či hry...Díky za ochotu pomoct.Prosím "chytráky", aby mi nepsali již uvedenou verzi nákupu nových telefonů - nechci jiný telefon! Vím, že to na telefonu fungovalo a rád bych to obnovil.... Pokud nepůjde, budu dále používat na volání, foto, video, .... Děkuji o to víc všem ochotným, co chtějí opravdu poradit.

Odpovědi na otázku

mám nejaké stiahnuté (necelých 5GB) koľko si ochotný zaplatiť?

Záleží jaké APP, komu - jak bude ověřeno ... - takže třeba přes aukro? Když to bude K.O., předám k dořešení aukru a oni pořeší s PČR jako podvod - Souhlasíte?

Nevím, proč mám tady nesouhlasný bod - aplikace do mobilu jsou v kB, maximálně pár mega. Mít tak někdo 5GB aplikací do tohoto systému, tak má veškeré na světě vymyšlené aplikace - příspěvek toho "prodejce" je tedy na 101% pokus o podvod. A kdybych chtěl řešit osobně, pak bych musel mít pár tisícovek navíc, nabídnout 5002,-Kč a pak řešit jako trestní oznámení - trestný čin tuším měl tuto hranici pěti tisícovek.Nicméně jiné portály dokáží právně řešit postoupením pohledávky ze strany podvedeného a zdarma.... Poptávka je platná stále - máte-li někdo možnost nabídnout aplikaci na tento systém, napište prosím.

Zkusil bych indické stránky, tam komunita ještě žije

přes google jsem hledal a když už jsem našel nějaké výsledky s odkazem, po kliknutí na ně byl web "nenalezen" nebo smazán...Připadne mi to, jako by samsung nechal odstranit všechny stránky nebo co..

to zase ne, myslím že Samsungu je to jedno, jen komunita na to asi už zapomněla ... Wave jsem taky měl, byl to bezkonkurenční telefon, ale je čas jít dál ... pokud si pamatuju, Wave 1 stál při uvedení cca 10000Kč, a za tu cenu jdou sehnat dneska taky kvalitní telefony, na android cokoliv s 2GB/3GB ram a verze 5.0+ jdou už v pohodě

Když já už potkal pár kolegů s telefonem nad 10tis pořizovací ceny, které mají pavouka... Wave 2 mi padnul několikrát při jízdě na kole - tj. na silnici a v rychlosti.... normálně funguje dál, sklo nerozbitný...Navíc vir na systém Bada snad ani neexistuje, ale android už má hezkou řádku virů na likvidaci telefonu, zneužití čísla atd.Nový bych opravdu nerad kupoval - raději bych si koupil v případě potřeby tablet pro ty funkce a mít tak dva přístroje samostatné... Ale tahejte to pořád s sebou ....

já to právě chápu, po tom co jsem viděl u kolegů v okolí bych do androidu před tím taky nešel, po wave jsem přežíval na WP, ale ten už je taky mrtvej, nevím jako konstrukčně, ale po stránce SW jsou androidí telefony po letech konečně použitelné, samozřejmě je nutno dlouho vybírat a vyhnout se módním vlnám :)

Ony ty stránky, které vypadají jako funkční, mají pak odkazy přímo na web samsungu, kde už nic není... - opravdu hledám 2 týdny a najít nemůžu... a samozřejmě nejen v CZ jazyce...

nebo zkus tohle:https://www.youtube.com/watchDo toho nainstaluj android a hraješ!Něco jako s ps2 s bootem