» Poradna » Mobily

App FB - přihlášení se jen načítá

Dobrý večer, jdu už bezradná s dotazem na přihlášeni v mobilu do FB přes apku. Včera se mi nějak nenačítala zeď, pořád se mi FB sekal, tak jsem ho zaktualizovala.Od té doby se nemůžu přihlásit, po zadání údajů se to jen nekonečně načítá, pak to spadne do šedivé prázdné plochy nebo do úvodní přihlašovací stránky aplikace, není tam žádná chybová hláška.Na webu ten účet normálně jde, v FB Lite taky jde. Zkusila jsem se přihlásit v jiném mobilu, stejný problém, jiné FB účty jdou normálně ve stejném telefonu přihlásit, jen ten můj ne. Zkusila jsem vše možné, promazat mezipamět atd, odstranit účet v nastavení, pak odinstalovat apku FB, znova nainstalovat. Pak mi byl porazen reset hesla, že to někdy zabere, také nic. Snad 100 restartů telefonu ani nezmiňuji :) Na FB na webu to ale vypadá, že se to přihlásí, co vidím v provedených akcích, jen mě se tam na telefonu jaksi nic nenačte. Oba telefony, co jsem zkoušela jsou Huawei, jeden P30, druhý teď z hlavy nevím, není můj.Podporu jsem kontaktovala, ti mlčí, pochybuji, že mi někdo vůbec odpoví.Má prosím ještě někdo nějaký nápad? Budu vám velmi vděčná. Děkuji Markéta.

Odpovědi na otázku

Tak tam vráť tú starú pôvodnú apku. Aktualizácia nerovná sa výhra.

To jsem pred hodinou zkusila, nějaké dokonce tři různé verze zpět a problém je pořád stejný, ani u jedné to nešlo, nenačte se ten FB na tom jednom účtu. Bohužel.