» Poradna » Mobily

Aplikace zprávy pravidelně přestává fungovat

Zdravím, na mém telefonu Samsung Galaxy J3 (2017) mi nejdou otevřít zprávy a vždy se objeví "aplikace zprávy pravidelně přestává fungovat" a nemohu se tam dostat. Nemohu zaslat ani přijmout zprávy. Děkuji

Odpovědi na otázku

Záloha a reset do továrního nastavení, případně zkusit nainstalovat jinou aplikaci na zprávy (třeba od Googlu: https://play.google.com/store/apps/details).

pokud jde jen o sms, tak mám odzkoušenou GO SMS Pro. (to mínus jsem ti nedal já)

Já teď používám tu od Google, a hlavně je oficiální. Ale variant je samozřejmě více. Minus je mi ukradené, doufám, že mínusák konečně navrhne nějaké řešení problému.

Prosím, nejde mi otevřít email objeví se mi aplikace Googlu pravidelně přestává fungovat a nemohu se tam dostat. Děkuji