» Poradna » Programy

Aplikace Windows 10

Dobrý denn mám w10 a nedávno mi přestaly fungovat aplikace windows (kalkulačka, počasý, kamera a další) w10 mám už půl roku a nikdy mi to nedělal až po aktualizaci nevíte co s tím??

Odpovědi na otázku

reynstal

Reinstal si dovolit nemohu v pc mám data která jsou cená.

To máš blbý, měl si zálohovat. Opakuje se to všude stále dokola, jak pro blbce.

Ehm, data zazálohuj a pak reinstal.

Nemáš. Kdyby ta data byla cenná, tak bys je měl zálohovaná.

V CMD s admin právami nechať prejsť cez príkaz: sfc /scannow

nemohu se dostat do cmd nevím proč prostě acer aspire e1-522 mi to nepovolý

Nemel. Priraď cmd.exe (obom x32/x64) prístupové práva nadradené nad administrators, tj. System, "NT Service\TrustedInstaller, Users, Everyone. ---------------------W10 sa opravuje ladiacim nástrojom PowerShell, ako Správca:Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

U reinstalu (který si nemůžeš dovolit) bych podotkl - od čeho se zálohuje? Jinak proč neprovedeš bod obnovy do doby před aktualizací? (když to ještě fungovalo)