» Poradna » Programy

Aplikace Váš telefon

Dobrý den, mám dotaz ohledně banální věci s aplikací váš telefon. Mám v nastavení zakázáno aby aplikace běžela na pozadí ale někdy se stává, že se stejně sama spustí. Neví někdo proč? Nutno podotkou že alpikaci jsem vživotě neotevřel.OS Windows 10 Home verze 21H1

Odpovědi na otázku

Mě aplikace běží neustále, protože jí používám. Ale zase mě občas hlásí že se nemůže připojit k telefonu a to i když jsou obě zařízení aktivní na jedné síti.Jo bohužel M$

A v cem spociva problem?I aplikace takto nastavene muze OS obcas z nejakeho duvodu pustit (updaty,..). Nicemu to nevadi.Aplikaci muzete odinstalovat a budete mit klid na dusi.