» Poradna » Počítačové sítě

Aplikace se spouštějí před jiný program.

ZdravímUž nějákou dobu mi nejdou spustiti některé aplikace, vím proč, ale nevím jak to opravit.Ve vlastnostech aplikace, když dám "otevřít v programu" tak tam nemám [pruzkumnik windows] ale např. internet explorer... A když to chci změnit, tak mi to nejde najít. Pomůže mi prosím někdo?

Odpovědi na otázku

Ne.

Rozdrbaný OS. Obnov OS s funkční zálohy nebo čistá instalace OS.

pomocí programu kontextová nábídka např. v "WISE care 365"

https://www.wisecleaner.com/wise-care-365.html - pokud použil podobná svinstva, pak se ničemu nedivím: Ač jsem zcela nepochopil, co to vlastně chce? Nejspíše rozdrbané asociace.Jak výše. systém bude zjevně devastován tak, že záloha uživatelských dat a čistá instalace a ŘÁDNÉ nastavení a obnova dat je nejspolehlivější řešení.