» Poradna » Mobily

Aplikace pro stahnuti dat z dvd do mobilu

Dobrý den, potřebuji stáhnout video z videorecorderu do SAMSUNGU S8. Recorder ma USB vstup. Jakou mám stáhnout a použít aplikaci? Děkuji Albert

Odpovědi na otázku

Fotoaparat, respektive kameru a nahrat si to

Jedná se o videorekordér se záznamem z IP kamer. Díky předem za věcné rady...

Omlouvam se za vtipek, ale vecnou radu stezi dat kdyz neni vecne napsan dotaz. S minimem informaci opravdu nelze...

No teď jste to opravdu doplnil...takových rekordérů je asi jen tisíc...

Na to zapomeň, rekordér pro IP kamery má USB rozhraní pouze pro úložiště (USB flash, harddisk), mobil k tomu připojit nelze.

Nicméně půjdu na to obecně. USB připojení na rekordérech umožňuje většinou připojení myši (pro práci s rozhraním), nebo disku, na který je tak možno stáhnout data z rekordéru. Jenže zde je problém - výstup umí mass storage, což telefony dřív uměly, jenže dnes se užívají jiné protokoly, a ty ten neznámý rekordér pravděpodobně umět nebude, a tomu žádná aplikace nepomůže.

řekl bcyh, že přímo to nelze, potřebuješ nějaký mezikrok, tzn. video zkopírovat z rekordéru, resp. z dvd vytvořeného rekordérem, na flashdisk nebo pevný disk a ten pak připojit k telefonu.A to vše za předpokladu, že nahraná videa jsou v čitelném, tj. např. nezašifrovaném formátu.Další možností je, jestli existuje nějaké zařízení typu NAS (nevím o žádném), které dokáže videa stáhnout a ty k nim pak přistupuješ přes síť.Další možností je, že kamery disponují síťovou technologií, pak není problém použít aplikaci od výrobce kamer a připojit se ke kamerám přímo.