» Poradna » Mobily

Aplikace pro můj první smartphone

Jaké užitečné aplikace do mého prvního smartphone?Díky za rady

Odpovědi na otázku

to přeci záleží na tobě, ne? Smartphone jsi si snad pořizoval kvůli nějakému využití, tak snad víš jaké typy aplikací budeš potřebovat. Jestli hry, blbinky nebo kancl. balíky, špičkový poštovní klient, nebo třeba navigaci ...

Musis napsat jesli budes mit androida Nebo lumii s wp 8,1 U lumii ted po aktualizaci na wp 8,1 ted prichazeji jedna nova appka za druhou ,ani nestacim sledovat .Pocasi.Flac player .bookviser .audioteka moli player.jizdni rady, .vyletnik, a dalsi a na tuto verzi jeste maji prijit dalsi

a teraz je telefon viac Smart ako ty, gratulujem.

Obchod GooglePlay Ti poradí.