» Poradna » Programy

Aplikace pro fotbalove trenery

Ahoj,neznate nekdo nejakou webovou aplikaci, ktera umoznuje ridit fotbalovy (sportovni) klub? Pridavat trenery, hrace, zvat je na treninky, obdrzet jejich omluvenky z treninku nebo zapasu, atd.Existuje XPS Network, ale jeden uzivatel tam stoji 1000Kc, nas klub ma 100 clenu, to si nemuzeme dovolit...Hledam neco free, nemusi to byt ani urceni sportovcum, jen proste pozvanky pres nejakou appku, ktere druha strana muze prijmout nebo odmitnout.

Odpovědi na otázku

Zvaní na akce umí např. Google Kalendář - na událost můžeš zvát konkrétní lidi a když oni u sebe nastaví, že přijdou nebo naopak, že nemohou, tak se ti to pošle jako notifikace. Ale všichni musejí mít Google účet (pokud mají Android zařízení, už ten účet mají).Ale žádné sofistikované omluvenky nečekej - spíš info že Franta Novák nebude, ale evidovat si to už musíš sám.Free možná něco najdeš přímo pro sport, ale jste schopni se s tím poprat, když to nebude česky, ale jen anglicky?

https://tymuj.cz/ tohle nevyhovuje?