» Poradna » Programy

Aplikace postavená na MS Access runtime

Zdravím,rád bych vytvořil jeden program a zaujalo mě řešení , které používá například Altus Vario. To spočívá v tom, že jako platformu používají MS Access runtime. Obdobně bych chtěl taky postupovat, ale nechápu, jak to udělali.Například vlastní pás karet, okna, dialogy atd...Nemáte někdo s něčím podobným zkušenosti?Díky

Odpovědi na otázku

Aplikaci musí nejdřív někdo vytvořit v Accessu, pak jde provozovat v runtime. Starý Access 2 měl i průvodce který vytvořil instalační balík runtime s mojí aplikací, ten stačilo u uživatele jen nainstalovat...Výhoda: user aplikaci nedokáže editovat Naopak, když máš Access, můžeš se na cizí apliakci snadno podívat a zjistit jak to udělali.