» Poradna » Mobily

Aplikace "otázky" na Android

Ahoj,sháním aplikaci na Androida, která by měla sloužit víceméně jako tahák do školy. Abych do ní nejlépe nainportoval nebo nahrál otázky a když na danou otázku kliknu zobrazí se mi hned její správná odpověď. Potřebuji to pro kamarádku, která musí naklikat test na moodle z cca 300 vybraných otázek. Ty otázky mám stažené ve Wordu a potřeboval bych je nejlépe právě přes tu aplikaci nějak dostat do telefonu. Samozřejmě, že dát si ty otázky ve Wordu přímo do telefonu je taky řešení ale nepůjde mezi nimi rychle hledat atd. Potřeboval bych to právě nějak lépe.Děkuji moc za radu

Odpovědi na otázku

Mozek 1.0

Jestli je to aplikace mužů poprosit o odkaz taky by se mi celkem hodila v obdobi zkouškového.Děkuji

Zapomeň, podvodníky nepodporujeme.

Do ty skoly chodi, aby neco umela, ne aby vedela jak smelit.

Pánové,samozřejmě s Vámi musím souhlasit ale dejme každý z nás ruku na srdce. Kdo v životě z nás nikdy nepoužil tahák? A poradna je tady od toho, aby se "pokud možno" lidem poradilo. Bohužel žádnou takovou aplikaci neznám, jinak bych rád poradil.

Třeba já jsem nikdy tahák nepoužil. Byl bych tak nervózní z rizika prozrazení, že bych neudělal vůbec nic To už jsem toho napsal víc z hlavy bez taháku Nevím, ald zkoušels hledat na Play Google? Je tam každá kravina, docela bych i věřil, že si nějaký student tahák pro sebe naprogramoval a podělil se

Aha, ty nejsi ten původní tazatel, tak ta poznámka o podívání se na Play platí pro něj. Překvapivě stačilo do vyhledávání napsat "školní tahák" Vyjelo např. toto: https://play.google.com/store/apps/details

Párkrát mne to ve škole napadlo. Tak jsem si je připravil, a díky tomu jsem je nepotřeboval, protože jak jsem se to pokoušel nějak zkomprimovat do přijatelné formy, tak jsem se to naučil. A tak jsem přišel na to, že méně času zabere se potřebné pensum naučit.

kolik je hodin??