» Poradna » Mobily

Aplikace obchod google play bohužel přestala pracovat

Dobrý den, od rána se potýkám se stejnou chybou na mobilním telefonu i tabletu. Po spuštění Gogle play to po mě chtělo nové přihlášení a nyní, když aplikaci zapnu, okamžitě je ukončena a napíše: aplikace obchod google play bohužel přestala pracovat. Máte někdo podobný problém? jak to řešit? Nebo je chyba u Google?

Odpovědi na otázku

Když to chtělo nové přihlášení - jsou zadané správné údaje?

Ano jen to ukázalo přihlašovací email a pod tím bylo tlačítko OK na potvrzení a nic víc. Od té doby to padá. Mobil už se na Google play přihlásil ,ale tablet stále háže chybu a do včera to bylo v pohodě.

Vymaž v aplikaci veškerá data a cache

Mě to též dnes blblo, pomohlo restartování telefonu.

No jak jsem zapla ten google play taj běd se mi to vyplo? Jaká chyba tam může být? Už od vcerejska mám s tím potíže, ani na svůj e-mail nemůžu přihlásit