» Poradna » Programy

Aplikace nereaguje

Dobrý denKoupil jsem si novou myš k PC. Stáhl jsem si k ní software, když ho otevřu stále je tam načítající kolečko a když zkusím na něco kliknout celý to zbělá a ukáže se mi: aplikace nereaguje pokud počkáte je možné že začne znovu reagovat.Zkoušel jsem přeinstalovat aplikaci i restart PC.Děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

Instalace proběhla klik pravým myší a spustit jako správce. Jen se ptám.

Taky nefunguje

A k čemu ten program podle mě k ničemu stejně není. Stačí zkusit ve správci zařízení aktualizaci té myši.

Potřebuju si nastavit DPI. Zkusil jsem a nic

Potřebuju si nastavit DPI

Tak si ho nasatav přímo na myši

Ale, já nevím kolik to DPI mám nastavený na té myši

Co takhle napsat, co je to za krysu a software, nebo se za ni stydíš?To je jako napsat: Koupil jsem si novou televizi, ale nejde mi ta aplikace na prehravani filmu

Za to se omlouvám to mě nenapadlo

A je to Niceboy oryx M400

A u té myši nebylo cd ovladače si stahoval tu https://niceboy.eu/cs/podpora/software

Zkontroluj si ten stažený software ve virustotal možná to bude tan důvod proč ti to blbne. https://www.virustotal.com/gui/home

U jenoho mi to napsalo BScope.Adware.Softcnapp

No právě je to divné,ale zkus to instalovat a spustit bez internetu. A jinak pokud máš nějaký Antivirus,tak je možné,že to blokuje.

Ok díky za pomoc, zkusím to

Manuál u toho nebyl. Zkoušel jsem vypnout antivirus i internet, ale stejnak to furt dělá

No v tom Antivirusu bych to spíše dal do výjimek.

K nové myši si stáhněte nový software.