» Poradna » Ostatní

Aplikace nereaguje

Mám Windows 10 který maká dobře -ale až nyní po nějakém čase když klepnu na ikonku Start se nic neděje jen mi ta ikonka ztmavne ale nereaguje ani po delším čekání se nic neděje-tak po dalším kliknutí na ikonku Start se už objeví malé okénko s napisem:Aplikace nereaguje.Pokud počkáte , je možné,že začne reagovat. Chcete tento proces ukončit? Když zadám ukončit tak je všechno v pořádku a už se otvírá normálně ale zase někdy po nějaké chvíli se to stále opakuje.Pravděpodobně nějaký proces extrémně zatěžuje. V závadách počítaču jsem našel doporučení že to také může způsobovat antivir Nod- jenže ten já vůbec nepoužívám. Prosil bych o radu jak zjistím ,který proces způsobuje tuto nepravidelnou závadu. Ovšem spustit nějaký program na kontrolu zatížení nejde protože nejde nic spustit-jen se točí kolečko.Poradí mi někdo jak tuto závadu odstranit??? Děkuji mockrát

Odpovědi na otázku

Zkus tuhle ikonu start určitě je lepší v cz a třeba to vyřeší problém.Mám ji na Win.10 už od začátku a super.A mimochodem Nod32 i když ho nemáš by s tim určitě problém neměl.

diky je to OK

Tak to je dobře.

Porad me tam skáče Aplikace nereaguje.