» Poradna » Počítačové sítě

Aplikace na zjištěni programů stahujících data

Dobrý den, zdá se mi že mi v počítači něco stahuje data z netu. Nevite náhodou o programu ktery by mi vypsal seznam aplikaci a mnozstvi dat ktere stahuji? Netmonitor mi bohuzel v zadne z verzi nejde nainstalovat......nejde to zjistit nahodou i pres prikazovy radek? Diky za info. Mejte se. Filip

Odpovědi na otázku

Třeba NetLimiter.... verze Monitor je zdarma ostatní jsou tuším placené, ale ty pak umožňují i danou aplikaci zaříznout, nebo ji nastavit omezení rychlosti.

odkaz: http://www.netlimiter.com/download.php...