» Poradna » Ostatní

Aplikace na správu tel. čísel

Ahoj,nezná někdo aplikace nebo jak nastavit následující: Potřebuju vyfiltrovat telefonní čísla začínající určitou předvolbou tak, aby se mi zobrazovala např. jako "práce" nebo nějak podobně. Jde to nějak? Díky.

Odpovědi na otázku

Excel a filtrování to neumí?

Asi jsme se nepochopili - jedná se mi samozřejmě o to, když někdo volá, tak aby byl tento filtr aktivní.. aby se daná čísla s danou předvolbou zobrazovala na telefonu s nějakým předdefinovaným textem..

Asi si udělat android appku.

Pokiaľ to neumožňuje tvoj telefón natívne, tak použiť nejaký iný dialer. Napr. https://play.google.com/store/apps/details(Teda predpokladám, že sa bavíme o Androide, keďže si to neuviedol)V prípade tejto aplikácie ti zobrazuje napr. aj názov spoločnosti ak máš vyplnené pri kontakte.