» Poradna » Programy

Aplikace na otevírání brány

Zdravím, existuje nějaká aplikace, ve které si mužů nastavit, aby po aktivaci odeslala sms zprávu na bránu? Potřeboval bych ji na iOS. Děkuji.

Odpovědi na otázku

No na tento dotaz asi nejde odpovědět - zkus se zamyslet proč.

Ale jde, ale musí se nad tím přemýšlet. Autor dotazu chce jedním klepnutím na displej iPhonu automaticky odeslat přednastavenou SMS pro otevření brány od garáže. Ale docela dá práci na to přijít. Ovšem jestli něco takového na iPhone existuje, to opravdu netuším.

ne, on chce aplikaci která by "po aktivaci" (čert ví co to znamená) "odeslala sms zprávu na bránu" (předpokládám na SMS bránu)dotaz ale napsal jako absolvent pomocné školy takže odpovědět stejně nelze

Řekl bych, že i když to napsal, tak ve skutečnosti aplikaci nepotřebuje a jde mu právě o to, aby to udělal jedním klikem. Což by splnila i zkrátka pro SMS aplikaci

Nechce. Chce to, co píšu já. Chcete se vsadit?

A ty nemáš v telefonu SMS aplikaci?

Jednoduše v aplikaci zkratky a udělat odkaz na plochu, pak stačí jen přes SIRI vyvolat zkratku, nebo tapnout na ikonku zkratky a je hotovo

Zda sa mi to ako blbost.Stojis pred branou (par metrov) a posielas SMS cez providera (par km) a este za kazde otvorenie platis (SMS).

Budeš se divit, ale dnes už každý trochu rozumnější tarif má neomezené množství SMS. A jestli to jde přes operátora, to je jedno, je to hned. Jak bys to chtěl jinak řešit? Ne že by to nešlo napřímo dálkovým ovladačem, ale proč sebou tahat další krám, když může ovládat telefonem, který má u sebe vždycky.

Kolko ludi, tolko chuti a pohladov na problem.Autor nepise o aku branu sa jedna, ani ci je vobec motorizovana.Mozno potrebuje poslat SMS manzelke "Okamzite mi otvor branu" (smajl)Ked je to brana na auto (do dvora, do garaze), tak argument "napřímo dálkovým ovladačem, ale proč sebou tahat další krám" je bezpredmentny.Mam ovladac trvalo v aute (netaham ho, je v kastliku)."ovládat telefonem, který má u sebe vždycky" telefon som uz parktat zabudol, ale ovladac zabudnut nemozem.P.S. napriklad ja mam SMS zpoplatnene.Ale hlavne, nech sme zdravi.

Třeba se jedná o vjezd do areálu v práci / zákazníka? My máme recepci od do ... poku není, voláme na "automat" který otevře bránu. Nehledejte vědu kde není :D

V každém případě se tazatel Petr už od rána znovu neozval. Nejspíš ještě stojí někde u brány.

Jak píše "Michal" přes Zkratky, nejjednodušší řešení.

U pojezdu brány musíš mít nějaký komunikátor, který umí přelouskat Tebou odeslanou SMS s instrukcí a sepnout nějaký spínač. A nebo si pořídit nějaké hotové řešení....např. Jablotron, Loxone apod.

Často dokonce stačí odeslat SMS zprávu na bránu vrátnému.