» Poradna » Mobily

Aplikace Google Play pravidelně přestává fungovat

Dobrý den, vím, že tady ten dotaz už tu byl, ale když jsem se pokoušela dostat do Google Play, abych odinstalovala ty Služby Google Play, tak mi to vždy spadlo. Nevíte prosím, co s tím?

Odpovědi na otázku

Me se stalo to same.Pada to.Tak mi poradili ,abych to zkusil se prihlasit pres pocitac a udelat tam,ze v mobilu se to automaticky taky prenastavi. Normalne jsem se prihlasil a zkusil to jenze v te nabidce v pocitaci to naslo ten mobil jen v googlu...v aplikaci obchod play o ktery jde me to sice najde,ale ikona neni tmava ale svetla takze ji nemohu pouzit.Jako kdyby tam byl ten mobil,ale nejde nic delat.Nechci do tovarniho nastaveni a jiz na tom delam pres tyden.U dalsich 3 mobilu v rodine to slo bez problemu ani do pocitace jsem nemusel.Jen ten jeden nemuzu nic.Treba se tu nekdo najde a poradi..

Tak to zkusit přes tento odkaz třeba to nepadne https://play.google.com/store/apps/details

Zkousel pise.....Tento web není dostupnýAdresu DNS webu https nelze najít. Diagnostikování problému…

Proč chodit kvůli odinstalaci do google play? Normálně nastavení, aplikace a tam máš primárně správce aplikací!No a tam bych zkusil vymazat data aplikace jak google play, tak google play services a nechat to chvilu než si to všechno potřebné natáhne znova

To prave nelze...pise odinstalace selhala!A do toho tam kazdou sekundu skace ta varovna tabulka ze google play(obchod) nefunguje zpravne.To bych jsem nepsal!Tri mobily sli normalne odinstalovat,vymazat data...atd.A jeden je takhle kouslej.

Tak zkus vymazat paměť snad víš kde hledat u mého Samsung to je péče o baterii a zařízení,ale některé mobily to maji v úložišti.

To jsem taky udelal...a nic...zkusim ten odkaz (v pocitaci) v mobilu google hned spadne.Diky

Ale na mobilu v tom případě musí být zapnutý internet a poloha aby se to nainstalovali.

Ale tam šlo myslím o aktualizaci google a Chrome aktualizobat. https://play.google.com/store/apps/details}}} https://play.google.com/store/apps/details

Zkousel pise...Tento web není dostupnýAdresu DNS webu https nelze najít. Diagnostikování problému…

Myslíš ten odkaz co jsem sem dal tak ten je na obchod play.Na PC v prohlížeči musíš zadat google pak.a zrovna tak Chrome pak.Já teď nemám PC zapnuté,ale najít to není těžké.

Teď jsem zapl PC tak sem hodím ten odkaz a zkusím i něco instalovat takto na svůj mobil.

Tu se přihlásíš a najdeš nahoře ve vyhledávání Chrome a google a třeba zkusit i web view. https://play.google.com/store/apps

Takže to funguje aktualizoval jsem si teď Filmy Play a instaloval hru na zkoušku jen Solitér.https://ibb.co/2S4JCmj

Je třeba se přihlásit a na mobil mě přišlo oznámení ,že jsem se právě přihlásil ,takže jsem shrnul horní lištu a odsouhlasil ,že jsem to byl já. Našel tu apk.co jsem zkoušel aktualizovat Filmy Play a dal instalovat ,našlo to můj mobil a já dal další a jen to chtělo znovu heslo k mému účtu a hotovo.

Tak jsem to znovu zkusil...prihlasil na compu....zasel...zacal z googlem pak play...psalo instalovano...klikl na to ...dal heslo...napsano co aplikace bude brzo nainstalovana do vaseho zarizeni...ted to slo i u sluzeb co pred tim neslo...ale to same ze bude aplikace brzy nainstalovana do vaseho zarizeni psalo i pred tydnem a nic....Asi uz nemam jinou moznost nez to tovarko.

Na mobilu se me to vubec neptalo jestli jsem to ja z druheho zarizeni.Normalne jsem se na compu prihlasil.

Google Play se neodinstalovává z Google Play. Neodinstalovává se vůbec, jenom se zresetuje (vymažou všechna data) v sekci Nastavení - Aplikace a zaktualizuje se. Pak by to mělo chodit.

To jsem udělal jako prvni...vymazal data i pamnet...nepomohlo...ted zkousim na compu...

Ne, cokoliv "na compu" na to nemá žádný vliv.

Ja to delal v mobilu ...

Jestli jste nekdo z Prahy nebo okoli privezu ukazat.Prijde mi ze si porad nerozumime.Diky

Tak pokud ti to nepsalo na tom mobilu že jsi to ty tak to můžeš odsouhlasit na emailu který máš s tím účtem propojený.

Tak jsem tam nasel meil z minuleho tydne...o potvrzeni (druhe zarizeni)..potvrdil...a vse znovu opakoval....brzy bude aplikace nainstaloxana do vaseho zarizeni.No moc se mi uz nechce cekat...abych necekal treba rok...))).

Tak teď ještě zkus ten mobil restartovat třeba to něco blokuje.A internet a umístění máš zapnuté.

Ted jsem ho nechal pul hodiny vypnuty ...a nic...Pockam do vecera pak tovarko.Diky moc za vse.

A nechceš to zkusit aktualizovat přes APKPure teda pokud taky nebude padat.Je to vlastně jako o obchod play.Instalovat ji z jiných zdrojů taky ji používám a oproti obchod play jsou tam aktualizace dříve. https://m.apkpure.com/

Nebo můžeš zkusit jen to google instalovat sám je to stejná verze jako je na obchod play. https://m.apkpure.com/google/com.google.android...

No mohl jsem to tu dát najednou co už. Google Chrome taky stejná verze jako na obchod play. https://m.apkpure.com/google-chrome-fast-secure... }} dá se tam kliknout i na obchod play třeba ti to nespadne když klikneš tam na ten obchod play.

A jak to funguje? To mi jako aktualizuje vsechny aplikace v telefonu vcetne googlu?

Myslim tu apkpure..

Jo uvidíš tam co je třeba aktualizovat trochu jiné než obchod play,ale dá se v tom dobře orientovat.

V pravo nahoře jsou tři čárky tam ti to ukáže co je třeba aktualizovat teď jsem to zkoušel.

Ok...vecer to vyzkousim...Diky moc.

OK hlavně ať už to vyřešíš.

Tak se mi tu appku podarilo stahnout a rozbalit...byl to des porad tam skakala ta varovna tabulka...appka super...upgrejdoval jsem vsechno co bylo od googlu a robalil...restartoval...a tabulka skace dal..a vse od googlu porad pada.Dekuji za vse...jsem vdecnej ze se mi nekdo snazil pomoct.Ted uz se tovarku nevyhnu...

Už je tu toho moc tak to nechci vše číst,ale v nouzovém režimu jsi to zkoušel odinstalovat aktualizace google,Chrome a i ten obchod play a možná i služby google play.Nouzový režim spustíš tak,že vypneš mobil a potom tlačítko zapnout +tlačítko snížení hlasitosti držet dokud nenajde bezpečný režim.

Jiz jsem to dal do tovarka...a ted vse dokoncil a obnovil ...zas mam vse ok...lepsi nez se v tom tyden hrabat...budu vedet pro pristeDiky moc

Tak hlavně,že už funguje jen škoda,že není jasné čím to bylo.

No vidíš, a kdybys to "továrko" udělal hned, tak už bys byl den v klidu a nemusels dělat ty trapné experimenty, co ti tady radil nick "ss".

No já osobně jsem nikdy mobil do továrního nastavení nemusel dávat a google,Chrome a podobné věci na mobilu hned deaktivuji.Touhle chybou bylo postihnuto hodně mobilu můžeš hádat proč.