» Poradna » Ostatní

Aplikace Česká pošta,kde najdu v emailu kód?

Zdravím, dnes jsem se objednal zásilku a Přišel mi email od obchodu mám tam dvě dva kódy kterém nějak nesouvisí s Českou poštou aplikací ale kde najdu ten kód? Abych mohl sledovat zásilku? DěkujiS pozdravem Vojtěch

Odpovědi na otázku

Kód ČP dostaneš, až zásilku převezme pošta do přepravy. Dřív těžko...

Takže mi přijde e-mail od české pošty?

Ano, a měla by přijít i SMS pokud si zadal prodejci při objednávce svoje číslo mobilu.

Ano zadával, dobře moc díky

Žádný kód ale číslo zásilky musíte zadat pro sledování.https://www.postaonline.cz/trackandtrace