» Poradna » Programy

Aplikace brání Microsoft Edge v bezpečném připojení k tomuto webu. Software Fort

Ahoj, píše mi to a nechce pustit dál. Aplikace brání Microsoft Edge v bezpečném připojení k tomuto webu.Software Fortinet nešlo správně nainstalovat ve vašem počítači nebo síti:Zkuste software Fortinet odinstalovat nebo vypnout.Zkuste se připojit k jiné síti.NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALIDPoradíte ať mě to pustí dál?Děkuji. Karel

Odpovědi na otázku

No, asi jde o kombinaci faktorů - jednak má ten web divný certifikát ( to je to hlášení, že certifikační autoritu nelze ověřit NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID) no a jednak Fortinet (asi máte nainstalovaný FortiClient od Fortinetu pro šifrovaný přístup někam do firemní sítě) je nervózní, že se pokoušíte přistupovat na nebezpečný web - Forticlient obsahuje takový kontrolní modul). Takže když nám prozradíte, co máte nainstalované, proč chcete instalovat Fortinet software a co je to za web, kam chcete lézt tak lze říci více.