» Poradna » Mobily

Aplikace boomerang

Zdravím, zničeho nic mi aplikace boomerang natáčí vzhůru nohama, ale při otočení na selfie natáčí normálně, nevíte někdo co s tím? Krom vymazání appky a nahrání znovu? Děkuji

Odpovědi na otázku

Smazat data aplikace (ve správci nainstalovaných aplikací), to je jednodušší cesta, jak dosáhnout stejného stavu, jako po čisté instalaci aplikace.

děkuji za odpověď, tohle jsem nikde nenašla...každopádně jsem teda smázla celou appku a znovu stáhla z app storu a stejně to je pořád obráceně Takže mám něco v nastavení foťáku zřejmě