Aplikace android

Dobrý den.Na me domácí android TV Sony se mi zobrazuji aplikace jako Skylink a YouTube v pořádku pro tv. Ale na chalupě mám u TV settopbox s androidem no v něm se mi tyto aplikace zobrazuji v režimu pro mobily a to se nedá ovládat. Jak donutím aplikace aby se přepnuli do rozhraní pro TV a ne pro mobily. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Na tom STB je nevhodny OS, teda android pre mobily. Cize si musis bud zvyknut, alebo kupit iny s android TV.

Nedonutis to nijak. I ked vychadzaju z rovnakeho zakladu, tak Android TV a klasicky Android pre mobilne zariadenia su 2 rozne operacne systemy a aplikacie vyvinute, odladene a zbuildene vacsinou (nie vsetky) iba pre 1 z nich.Lacne settopboxy vyuzivaju klasicky Android pre mobilne zariadenia, z coho jasne vyplyva, ze aplikacie su optimalizovane pre dotykove obrazovky.Musis sa s tym zmierit alebo si kupit ine zariadenie s Android TV. Doporucujem dokupit si k tomu zariadeniu BT klavesnicu so zabudovanym touchopadom a ovladat to nou.

Vůbec nijak. V set-top boxu výrobce ušetřil a dal tam místo Android TV obyčejný mobilní android. A kupodivu i když se to jmenuje skoro stejně, tak to není totéž.