» Poradna » Ostatní

Aplikace - L IMPICCATO

Zdravím, Stáhl jsem si onu aplikaci, je dobrá na přemýšlení, ale je v italštině, hádají se tam bohužel jen italská slova. Bylo by možné toto aplikaci uvést také do češtiny ? Hodily by se do češtiny i další aplikace.Díky za odpověď Vlastin

Odpovědi na otázku

Tenhle požadavek směruj na autora aplikace tam, kde byla aplikace ke stažení

Je pravda, že aplikaci na přemýšlení opravdu potřebuješ. Jinak by tě asi napadlo, že podporu jazyků v aplikaci stanovuje její vývojář a obrátil by ses na něj...