» Poradna » Programy

Apka

ahoj hele znate nekdo dobrou apku za darmo co rozostri rozmazanou fotku diky

Odpovědi na otázku

Rozmazanou fotku už za darmo máš, rozostřovat ji nepotřebuješ.

Jak vidno, hodila by se "appka" na filtrování inkluovaných.

Hledej, šmudlo!

Proč chceš rozmazanou fotku ještě víc rozostřit?

Pán je asi fajnšmekr,musí to být dokonalé

Poradne se ožer a pak uvidis rozmazanou fotku jeste vixe rozmazanejsi a 2x.

Budu předpokládat, že chceš doostřit... ovšem není jasné, do jakého systému ta aplikace má být. Ale je to úplně jedno - rozmazanou fotku doostřit nejde. Ale pokud opravdu chceš ještě více rozpatlat tak to umí skoro všechny programy

Velice velice jemně doostřit jde, ale opravdu jen drobná nuance. Tazatel si ale nespíš představuje něco ve style CSI NewYork.