» Poradna » Mobily

APK Music player

Nazdárek pánové. Poradíte? Naháním pro android APK Music player, kdy mám na SD kartě fůru mp3 a chci je přehrát - to není nic extra. Jde mi o to, jak APK najde ty mp3 na kartě,tak chci dát příkaz play na první mp3 v seznamu a jak dohraje, automaticky najede další mp3 a další. Jde i o to, že jak mp3 zastavím a Music player vypnu, aby si to APK pamatovala, kde jsem to vypnul. No a jak to jindy zapnu, aby mi to pokračovalo tam, kde jsem to posledně zastavil. Dík za tipy.

Odpovědi na otázku

Folder Player

Které už jsi vyzkoušel? Když jsem hledal, který bude vyhovovat mně, tohle uměly všechny, které jsem testoval.

Původně jsem chtěl univerzální, co zvládá i filmy, ale pokaždé přehrálo jen jednu skladbu a konec, další jsem musel spustit ručně. Ale jak jsem uvedl výše, už mi to funguje ke spokojenosti.

Aha, nevšiml jsem si, že už sis sám odpověděl.

No sice to vypadá tak, že jsem si sám odpověděl, nicméně jsem hodil spíše tip, který by se mohl hodit někomu jinému.