» Poradna » Web a internet

Api pro youtube

Pokusil jsem se získat api klíč pro doplněk youtube na kodi.Api klíč se mi podle návodu vytvořil,ale v bodě kdy mám vytvořit id clienta OAuth je požadavek na vytvoření otisku prstu pomocí řádku keytool.Mám ho spustit v terminálu,nevím kde a jak.Snažil jsem se postupovat podle návodu od milantulenko.eu,ale v některých částech jsem nenalezl stejné možnosti a musel jsem improvizovat.Celé jsem to zkoušel v google cloud platform.

Odpovědi na otázku

Tu je mala sanca, ze Ti niekto poradi, ide o dost specificku zalezitost.Skus napisat autorovi navodu, ked postupujes podla toho.