APC Back-UPS ES 700

Můj problém je v tom že ups prostě nepřejde do režimu na baterii.Po zapnutí tlačítkem pover když je zapojená v el. síti v ní cvakne asi nějaké relé po pár vteřinách v ní začne něco bzučet.Už toto je mi divný.No a po odpojení jako by měla snahu chvíli držet ale to asi jen tak vtřinu.Pak jen pískot.Jo o přetížení nejde.Zkoušeno i s 20W žárovkou.Můj komp je Sempron 2800+ 1GB ram 1xHDD 1xDVD a X1300 Pro silent zdroj Fortron 350W.Takže taky zdaleka nemůže využít všechen výkon.Tímto si teda myslím že je kaput i když ji mám od čtvrtka,takže asi reklamace?

Odpovědi na otázku

tak jisteze je to na reklamaci. Budto sou v haji baterky bo elektronika. Taky si zjisti kompatibilitu zdroje s ups. Nektere rady APC maji napr. problemy s nekterymy zdroji fortron....

Já čet na netu že jsou všechny zdroje v pohodě kromě Chievtecu.Takže je v pr...

docist se clovek na netu muze vselico, ja ovsem vychazim z praktickych zkusenosti.

Předpokládám, že po vybalení jsi připojil baterii - odsunout kryt a zapojit konektor.

Jo jo. Samozřejmě.

Neznam presne tenhle typ - ma kabel (serial smart nebo USB)? SW doporucuji od sibbald.com (APCUPSD) - dej diagnostiku

MP