» Poradna » Programy

Antiviry

Mám dotaz můžu mít dva antivirové programy ?? to jsou 02 Pc strážce + avast

Odpovědi na otázku

Důrazně se to nedoporučuje.

Protože mně nejde zpustit O2 pc strážce a když jsem tam dal soubor který se mi předtím v 02 hlásil jako vir tak ted se to nehlásí ! pls help proč se nespouští ??

Dva AV jsou nesmysl. Nech tam jen ten Avast, to druhé je nesmyl.

Je to nesmysl to je ;) ale proč se nespouští ten 02 ,?

Nejspíš právě proto, že se ty dva antiviry mezi sebou perou.

Co já vím. Já si takové nesmysly do PC nedávám. Ale pokud ti ho před tím Avast označil jako vir, tak ho nejspíš zablokoval. Tak tu blbost odinstaluj a je po problému.

Nesmysl jsou antiviry.