» Poradna » Programy

Antivirus od Xiaomi

Dobrý den,mám mobil od Xiaomi. V mobilu si můžu zkontrolovat aplikace pomocí Antiviru od Xiaomi ale nevím jestli když je to free tak to za něco stojí. Má někdo nějaké zkušenosti s tímhle antivirem? Děkuji a přeji hezký den

Odpovědi na otázku

Gratuluji k výběru, upřímně. Šaomi je skvělá značka i v těch levnějších verzích (Redmi A) Ale software všeobecně jako antivirus hodnotím spíše negativně jako otvírače dveří pro reklámky.

Děkuji za názor.

On je to snad prekabátěnej Avast. Placebo na efekt.

Antivirus v androidu nefunguje a je k ničemu a platí to pro všechny free i placené.