» Poradna » Ostatní

Antivirový program

Dobrý den,nejsem nějaký technik v PC, ale chci se zeptat proč mi můj antivirový program u všeho hlásí, že jsou nalezené hrozby? Ať dám zkontrolovat jakoukoliv složku, sd, kartu, obrázek, textový soubor tak mi to hodí jako, že je zavirovaný. Co s tím? Děkuji za odpověď.Mám antivirový program (COMODO)

Odpovědi na otázku

kdy uz se lidi konecne pouzi ze antivirak je k nicemu a nema zadnej smysl ho pouzivat

Asi chce Comodo abys pustil kontrolu PC.Tak to udelej a uvidis co bude.