» Poradna » Programy

Antivirový program

za necelý měsíc mě končí licence pro ESET. Co doporučujete na Windows 10 Pro.

Odpovědi na otázku

Nič.

Je v ňom defender, nahoď aj MBAM, občas ESET online antivirus a so sandboxom by si mal mať pocit sucha a istoty A podozrivé súbory buď testovať v sandboxe, alebo ak vyžadujú prístup k HW, tak ich najprv hodiť na virustotal.com

nič

Pokud nelezes na rizikove stranky resp netahas rizikovy obsah, tak staci interni MS ochrana a selsky rozum (pro klid svedomi narazove testnout necim slusnym, co se nemusi instalovat a nebezi permanentne). Takhle funguji roky, rodina detto a bez problemu.

Aviru

Osobne na W10 mám fest otestovaného Rumuna, Bitdefender Total 2016 IS, ktorý je ako jediný plne kompatibilný s W10, má mohutné, 1,2 GiB jadro, vynikajúci, učiaci sa algoritmus, precízny firewall s paranoidným nastavením, nezaťažuje OS, nešaškuje zbytočnosťami, neobťažuje užívateľa, je stabilný. Po nainštalovaní, po troch preskenovaní dát na disku zostáva ticho, ako šťuka na pozadí, len číha....http://www.bitdefender.com/support/total-security-2016/Pre paranoidných klientoch spoliehajúc sa na pomyselnú ochranu pred škodlivými kódmi, jedine Bitdefender Total IS.

tady se neradí AV, jen jak se virů a dalšího neřádstva které do zařízení natahali i Samo Seto zbavit

Kaspersky Internet Security 2016 co radíte ?Děkuji za odpovědi.

Nebrat! Zbytečně vytěžuje pc.

V roku 2015 si v tomto ohľade Kaspersky dosť polepšil, snaží sa učiť a nezaťažovať systém.

Až po BidDefender Total 2016, Kaspersky je až na druhom mieste v poradí. Kaspersky zbytočne strká svoj rypák do dát, po ktorých je ho trt, moc sa plaší.Ostatné antiviry nebrať, W10 s nimi odmieta spolupracovať, vyslovene škodia.

to mě říkej ,měl jsem 10 let ESET .Ale s Windows 10 se moc nekamarádí.

Používám Aviru už od Windows Xp a zatím si poradila se vším i s Windows 10. Běží mi tu v pohodě.

Avira predstavuje neškodný marketingový ťah na zákazníka. Zbytočnosť na pozadí k radosti akejsi "ochrany".V prípade W10 stačí dôkladne zabezpečiť IE prehliadače, vírusy sú v 21.storočí minulosťou, zabudnuté, na smetisku dejín.

Eset sedí po OS W7, ako riť na šerbeľ. Ale už pri W8x blbne, škodí, šaškuje, seká.

O takomto probleme som nepocul, aj na Win10 funguje ESET bez problemov. Odporucal by som kontaktovat technicku podporu. Pre istotu si ale over, ci mas aktualnu verziu 9.0.351, ak nie, da sa stiahnut a nainstalovat.

S Windows 10 funguje ESET bez problemov. Ake problemy sa prejavuju po instalacii aktualnej verzie 9.0.351 ?

Eset

Nejlepší antivir na OS je jeho záloha. Když se to "podělá" definitivně žádný antivir tě nezachrání a u selhání HW už vůbec ne.http://www.acronis.cz/domacnosti-a-kancelare/pr... něco si o tom pročti. Jinak na W10 zcela postačuje Def / MBAM / On-line ESET. Ende.