» Poradna » Programy

Antivirové programy

Mám windows7 32bit, Antivirový program mám Eset Nod 32,a stabilně v ovládacích panelech "Defender",který je také zapnut ke kontrole ..Dělám chybu,nebo je to v pořádku?DěkujiRady typu,že nejlepší antivir je zdravý rozum snad ani ne.Díky F.

Odpovědi na otázku

Zadny problem v tom nevidim, navic Defender neni primo antivir ale doplnek k zabezpeceni systemu. Dalo by se rict ze kdyz to bezi soubezne je to lepsi.

Zdravý rozum je jak obránci při fotbale. Antivir je brankář, poslední instance.

No tak zrovna fotbalisti nejsou největší myslitelé ...

Eset pri inštalácii Defender automaticky vypína, ako aj iné antivíry, je divné, že ho máte aktívny.