» Poradna » Programy

Antivir

Zdravím.Chci se zeptat,jestli je rozdíl mezi cracknutým a koupeným antivirem.Měl jsem koupený eset smart security a ted jedu na cracklým nortonem internet sec.2009.Je tedy nějaký rozdíl?????dík za odpověd

Odpovědi na otázku

Je v tom rozdíl,nevyblils hromadu peněz za něco co nepotřebuješ.

napr. nikto ti nezaruci co tam pridal "vyrobca" cracku

případně jak se zachová takový program po aktualizaci něčím co může fungovat jako WGA

Rozdiel bude asi vtom ze ten nortonem internet sec.2009 nestahuje len aktualizacie ale aj programove komponenty a ten cracknuty to nedokaze bude stahovat len ubdaty signature databaz ale aj to z roku 2002 ale bude sa chovat ako by bolo vsetko ok.

muzu se prosim zeptat jak jsi na tohle prisel? Mohl bys to aspon malinko rozvest?

Je to tak antivirus a operacny system by nemali byt crackle ale legalne kupene stoji to par korun a neni prblem.

Nekecaj.

mám cracknutou trial verzi a aktualizace jsou ok.Tak nevím.

Ukludni sa.
Nod +Nod-Fix a máš pokoj.

Nesprávne položená otázka. Stiahnite si free antivir a máte pokoj. Osobne odporúčam a aj používam nemeckú Aviru.

A na víc je poměrně dobrá.