» Poradna » Programy

Antivir na disketě

Ahoj, potřeboval bych nějaký antivir který spustím z diskety, PC je nemocné a nechce se mi formátovat.Děkuji

Odpovědi na otázku

www.eset.sk ... ak máš prístup na net z poho pc, skús najprv toto. možno to zaberie

V ktorom roku zijes. Ano kedysi v ere 286 sa to dalo.
Dnes su virusy take svine, ze potrebujes databazu, ktora prevysuje kapacitu diskety niekolko desiatok, mozno stovak diskiet.

Teraz som pozeral, na ESETe 19.4MB, a to je len zbalena instalacka. Ak to vies dat na jednu disketu, tak man vsetkym porad.

a čo použiť usb kľúč?

ak máš choručké pc skús acylpirín alebo ešte lepšie: používať antivir sústavne. zadara je ich kvantá.

No a kdo tady mluvil o klasicke 1.44MB diskete? vzdyt existuji ZIP a JAZ diskety, ktere maji 100MB nebo az 250MB. Tam uz to bez problemu nacpes. Ale nevim kde v dnesni dobe sehat tyhle diskety a mechaniku na ne.