» Poradna » Ostatní

Antény

Jak to bude příští rok s televizním signálem ,je možné na panelovém domě nějak(?) upravit antény nebo bude nutné ke každému televizoru koupit seto box? Díky A.

Odpovědi na otázku

Anteny upravovat obecne netreba, staci mit spravny televizor, respektive STB.Teoreticky existuje moznost, jak to resit "jednim velkym STB pro vsechny", ale je to ultradebilni moznost s tolika nevyhodami (mj. vcetne neprijatelne ceny), ze je nesmysl o necem takovem vubec uvazovat.

Ke starším televizím bez DVB-T2 tuneru je potřeba set top box. Společnou anténu je někdy potřeba upravit taky - přidat příslušné kanály/frekvence.