Antena na DVB-T

Poradte jakou pouzivate antenu pro prijem DVB-T. Bydlim v udoli Berounky v Hlasne Trebani a bohuzel na pokojovou antenu nechytam jeden multiplex (B3 -Prima, Ocko atd.)A protoze je na trhu mnoho ruznych typu anten, ptam se, jakou pouzivate a jak jste spokojeni.

Odpovědi na otázku

Nejlepší výsledky mám s venkovní širokopásmovou síťovou bez zesilovače anténou za 200 kč. 20 Km od vysílače a perfektní signál, žádné výpadky.Takhle vypadá: (tohle je se zesilovačem)http://www.cb-servis.cz/ ov%E1-ant%E9na-se-zesilova%E8em-35dB

Tu nejlepší anténu jako na analog, třeba nějakou směrovou hodněprvkovou YAGI, máš všechny vysílače jedním směrem. Třeba některou z "http://obchod.antenysatelity.com/default.asp". Hůře jsou na tom pražáci, kteří mají každý vysílač na jiném kopci.

Jenze prazakum zase staci teleskopicka antena z Merkura nebo malicka "wi-fi like" stojaci s magnetkou. Nastesti..

Jsem na tom stejně. Digitální signál není ani zdaleka na celém území ČR, ba ani v Praze.

Si si jistý, že se tam ten druhý multiplex vůbec vysílá?

Ano, podle map pokryti vysila. Ale jsme v udoli a momentalne chytam TV pouze na pokojovku se zesilovacem.