» Poradna » Web a internet

Anonymní free webhosting s FTP bez cenzury?

Ví někdo o dobrém anonymním free webhostingu (alespoň 500MB, FTP, ne WordPress šablona), na doméně III. řádu, který je bez cenzury (GDPR, "politická korektnost", apod.)?

Odpovědi na otázku

Anonymní a bez cenzury a zadarmo? Kde žiješ A upřímně, pokud se stydíš pod své názory podepsat, tak evidentně mají váhu mušího prdu... Zatím si nikdo politicky nekorektní weby cenzurovat nedovoluje, takže nevidím důvod, proč být zalezlý jako zbabělá krysa.

Nehlede na to, ze "anonymni" a "FTP" spolu nepatri do jedne vety.

Právě jedna vylezla^

Hlavně, že víš vše dopředu... Mohl bys z fleku dělat soudce v 50. letech nebo v Severní Koreji nyní.Podobně i "TomPlasil" níže.

Wordpress není webhosting..., to je jeden z balíků, který se na webhosting dá nainstalovat.

K první "odpovědi": ale dovoluje, a anonymní proto, že dotyčná osoba, které se web týká, pak stalkuje, píše udání do zaměstnání, atd. Jedná se o toto: https://www.webzdarma.cz/forum/detail/36543K druhé "odpovědi": myšleno je tím, že instalace a aktualizace probíhá přes FTPK třetí "odpovědi": ano, to vím také. Ale u některých free webhostingů je natvrdo WordPress, a to právě nechci.

Jenže to je prostě věc osobní statečnosti. Buď chci vyjadřovat svoje názory a potom je podepíšu a všichni ať si trhnou a nebo holt jsem zbabělá krysa a raději žádné názory veřejně vyjadřovat nebudu. Být politicky nekorektní a současně schovaný v anonymitě je trapnost nad trapnost, sorry. Každopádně nic takového, co požaduješ, neexistuje. Každý provozovatel web hostingu má nějaké povinnosti a částečnou zodpovědnost za obsah, takže ve vlastním zájmu neumožní plně anonymní provoz webu. Možná bys něco takového našel někde v zahraničí, ale obecně, když to bude zdarma, nebude to spolehlivé a nikdy nevíš, kdy ti to smažou. Chtít necenzurovaný a současně bezplatný hosting, je protimluv. Pokud chceš být bez cenzury, tak si jedině zaplatit vlastní hosting. Tam ti nikdo nemůže mazat nic, co vysloveně neporušuje zákon. Je takový problém těch pár stovek ročně za hosting?

Žádný svůj názor na tomto webu nevyjadřuji. Žádný. Jsou tam pouze citace a výňatky z jiných webů, de facto takový archiv, který dlouhých 12 let nevadil, ale nyní najednou nevysvětlitelně ano.Ale to není předmětem dotazu do této Poradny.Mezitím jsem si našel něco sám: https://www.000webhost.com , https://byet.host/free-hosting

To nebude stejně spolehlivé. Bezplatný provoz tu službu neživí, takže bezplatné uživatele různým házením klacků pod nohy a znepříjemňováním používání budou tlačit k placeným tarifům. To platí u všech podobných služeb.

A máte svolení autorů? Jestli právě tohle není problém a protiprávní jednání, na základě kterého musí poskytovatel služby bezprodleně reagovat smazáním/zablokováním.

To bych pak nemohl citovat nic a nikoho, třeba ani Vás zde v diskuzi.Jinak na té stránce jsou u citací uvedeny odkazy.Dle Vás tedy, nemohu uvést někde na webu např. citaci z článku dejme tomu z iDnes (samozřejmě vč. odkazu)?

Opravdu je řeč o této stránce?http://webcache.googleusercontent.com/search

Ano.

No třeba právě Webzdarma.cz takto funguje dlouhá léta. Akorát, že zrovna teď mi tu stránku zablokoval. Bezplatný provoz živí právě reklamní bannery, které jsou do webu na tvrdo umístněné, a když třeba s tím free webhostingem skončí, tak to přesunu zase jinam. Mě jde pouze o to, aby ten archiv byl dostupný online, nic více.

Pokud chceš aby bylo něco dostupné, tak si to holt musíš zaplatit. U bezplatné služby nikdy nemáš žádnou jistotu, že ti to nezruší.

Pokud píšete na ten web podobné věci, jako "Stránky byli odstaveny", tak se ani nedivím.

"Stránky byli odstaveny" je součástí toho emailu, co poslali z Webzdarma, pane Chytrý.Chtěl jsem dát celou citaci emailu kurzívou, ale to v tom foru není možné.

Jedu na zikum free.1000 MB (soubory včetně třeba sqlite databáze), 50 MB mysql databáze, ftp, https (lets encrypt - funkční na jednoklik a automaticky se obnovuje každé 2 měsíce), bez reklam, když byl nějaký problém tak reagovali i na maily... vše zdarma. Neověřují totožnost ani politickou příslušnost. GDPR není problém webhostingu, ale admina webu.

Díky za tip!

Používám "hostuju.cz". Nemám tam žádné stránky, ale používám je jen jako úložiště přes FTP, což např. výše uvedené striktně zakazují. Všechny domény mám pěkně namapované v průzkumníkovi Windows, takže práce se soubory je velmi pohodlná. ☺

Striktně to zakazuje i hostuju.cz:"Je zakázáno používat prostor jako odkladiště."Navíc hostuju.cz řeší i reklamu:"V případě, že nemáte reklamní kód na Vašem webu (lištu automaticky, nebo baner) je Váš web automaticky zablokován."Například zikum reklamu vůbec nemá. A myslím, že má i další plusy oproti hostuju, například aktuálně podporovanou verzi php (7.2), https, ftps (pokud ji hostuju nemá), můžeš použít kromě domény třetího řádu i doménu druhého řádu (tk)... Mimochodem tazatel řeší webhosting.